Hakkımızda

Hakkımızda


Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2003 yılındakurulan EKAR, kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra tüm havayolları biletsatışı, otel rezervasyonu gibi yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyon hizmetleri, vizeişlemleri ile de müşterilerinin garantili ve 7X24 kesintisiz hizmeti ile yanındadır.

EKAR’ın Adana Merkez olmak üzere, İstanbul / Avrupa Yakası, İstanbul / Anadolu Yakası, Ankara,Adana, Antalya, Gaziantep, Mersin şehirlerinde ofisleri bulunmaktadır. Profesyonel kadrosu ileEkar Akdeniz bölgesi pazar payı ve sektör liderliğini muhafaza etmektedir. EKAR, sahadakullanılacak araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar çeşitli marka ve modelden oluşangeniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek araçlar kiralamaktadır.

EKAR, Turizm Bakanlığı denetimine tabii, IATA Üyesi, A Grubu turizm ve seyahat acentası ve TOKKDER'e üye Rent A Car belgesine sahip bölgesindeki tek kiralama şirketidir.


Misyonumuz


EKAR’ın öncelikli hedefi Türkiye'de, sektörünün gelişimi ve kalitesini daha yüksek kalitestandartlarına çekmek ayrıca araç kiralama standartlarının geliştirilip uygulanmasını ve saygınbir sektör olmasını sağlayacak çalışmalar yapmak için bu konuda atılacak yenilikçi ve cesuradımları misyon edinmiştir.


Vizyonumuz

  • Müşteri portföyü hızla büyüyen günümüz koşulları ve gelişmelerini takip eden ve süreklikendini geliştiren organizasyona sahip,
  • Müşterilerine kaliteli, ekonomik ve güvenilir hizmeti ilke edinen,
  • Satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerin memnuniyetini sağlayan,
  • Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanların katkılarını arttıran ve her

    Özetle EKAR TURİZM ülkesinde ve sektöründe kaliteli, güvenilir, yenilikçi, sürekli gelişen bir organizasyon olarak çalışmakta ve sağlam adımlarla ilerlemek istemektedir.