Rezervasyon

Rezervasyon Formu

>ALIŞ
Araç Alış Yeri
Araç Alış Tarihi
Araç Alış Saati
İADE
Araç İade Yeri
Araç İade Tarihi
Araç İade Saati

Rent A Car Dünyasında Uluslararası Güç Birliği

03/04/2017

Avrupa’nın önde gelen şirketlerinden 12 ülkede 300’den fazla ofisiyle hizmet veren Global Rent-a Car, Türkiye’nin tecrübeli acentelerinden EKAR işbirliği ile EKAR GLOBAL markasında birleşti.

“2017 yılının Mart ayında GLOBAL-RENT-A-CAR ile güçlerini birleştirme kararına imza atan EKAR, markanın Türkiye Distribütörü olmuş ve tüm illerde bayilikler vererek bütün Türkiye’ye yayılma kararı almıştır.

Almanya ve Avusturya’nın en büyük araç kiralama şirketinin bir markası olarak faaliyet gösteren Global Rent-a Car, 2017 yılının Mart ayında Türkiye’nin önde gelen firmalarından EKAR Otomobil Kiralama ve Seyahat Acentası  ile güçlerini birleştirme kararı aldı. EKAR, markanın Türkiye Distribütörlüğünü de alarak Türkiye’nin 81 iline yayılmayı hedefliyor.

Bilinen bütün yurtdışı markalardan farklı olarak kendisinin ve yurtdışı markanın birlikte yer aldığı yeni markasını EKAR GLOBAL olarak belirleyen firmamız, ‘Think Local, Rent Global’ (Yerel Düşünün, Küresel Kiralayın) sloganı ile yapısı tamamen farklı bir bayilik sistemi uygulamaktadır.”

İki büyük güç, yeni ve ortak bir markayla pazara açılıyor

Bilinen bütün yurtdışı markaların aksine iki gücün birleşimini ifade eden ortak bir markayla sektöre açılma kararı alan şirketler, EKAR GLOBAL adı altında hizmet verecek. Yapısı tamamen farklı bir bayilik sistemi oluşturan şirketin Hizmet felsefesini anlatan sloganı ise Think Local, Rent Global (Yerel Düşünün, Küresel Kiralayın) olarak belirlendi.

“Daha büyük hedefler ve daha heyecan verici bir yol…”

2017 planını ortaya koyan EKAR GLOBAL yılsonuna kadar 8 ilde bayilik yapılanmasını tamamlayıp, hizmet ağına her yıl 10 yeni şehir kazandırmayı hedefliyor.

Bu büyük işbirliği için duydukları memnuniyeti ve sektörel kazanımları değerlendiren EKAR kurucularından Mehmet Ural, Adana, Mersin ve İstanbul’da geniş araç envanteriyle etkin bir hizmet ortaya koyarken şimdi daha büyük hedeflerle daha heyecan verici bir yola girdiklerini aktardı. A grubu seyahat acentası olarak da uygun koşullarda seyahat ve konaklama olanakları da sağlayarak bu alanda bir çok ödülle de sahip olduklarını sözlerine ekleyen Mehmet Ural, şimdi daha başarılı işleri ortaya koymanın daha çok ödülü hak etme vakti,  Avrupa’nın en tecrübeli firmalarıyla ülkemizin hizmet standartlarına katkı sağlayacak olan dinamik ve genç bir oluşumunun parçası olmak bizlere gurur veriyor. İlk yıl ülkemizde 8 ile yayılmayı ve ülkemizde kendimizi kanıtlamayı hedefledik ve her yıl bu yelpazeye 10 şehir kazandırmayı hedefliyoruz” dedi.

Diğer Haberler
Sosyal Medya
Kampanyalar ve yeniliklerden haberdar olmak için sosyal medyada bizi takip edin!